Nissan Navara Rollback (Sürgülü Kapak)- ROLLBAR

Nıssan Navara Sürgülü Kapak Rollback

 

Tek bir hareket ile kargo bölümünü tamamen kullanabilmenize imkan sağlayan bir üründür.

Sadece kilidi açmanız; kapağın otomatik olarak mekanizma haznesine toplanmasına imkan sağladığından, kargo bölümüne kolayca ulaşırsınız.

SÜRGÜLÜ KAPAK, herhangi bir şekilde yük bağlama kollarını engellemez. Bu kapakla krom kenar çıtanızı kullanabilirsiniz.

Tüm bu aksesuarlar ile SÜRGÜLÜ kapağınız mükemmel bir uyum içerisinde çalışır.

SÜRGÜLÜ KAPAK ile yükleri kapağı açmadan ya da kilitlemeden yükleyebilirsiniz.

100 Powder Coated Aluminum: Navara sürgülü kapak katı ağır endüstriyel alüminyumdan yapılmış olup, elektrostatik saten siyah boya ile boyanmıştır. Bu kapak,aynı sistemle çalışan diğer kapaklar gibi değildir.Cilalanabilir, parlatılabilir ve kamyonetinizin vücudu gibi davranabilir.

Kapak seviyesinden daha yüksek bir ürün taşımak istediğinizde ,sistem üzerinde her 30 cm. de bir bulunan kilit sistemi sayesinde kapak bölümsel olarak sabitlenebilir.

Bu sayede kapalı bölümde bulunan eşyalarınız korunmuş olacaktır. Kargo bölümünden daha uzun bir yük taşımak istediğinizde, Kargo Kapağınızı açarak seyahat etmeniz gerekirse bile sürgülü kapağı kapalı halde tutabilirsiniz. Basit bir şekilde kapağı açın, uzun nesneleri yerleştirin gitmeye hazırsınız! Sektördeki

Geliştirilmiş En İnce Kapak : Piyasadaki en ince boyuttaki kapak olmasıyla beraber,size sunduğumuz ürün ortalama 8.5 inç çap ve minimum 6.5 inç çap ile yaklaşık 1 karışlık mekanizma haznesine sahip olmanızı sağlar.

Bu özellik, kargo bölümüne daha fazla yükleme imkanı sunar. Minimum Yakıt Sarfiyatı : Biçimli aerodinamik dizaynı sayesinde yakıt kullanım seviyesi 11’ e varan tasarruf sağlar.

Muhteşem Mekanizma Sistemi: ‘’Daimi güç’’ yay sistemi sayesinde; hergün en az bir kez kapak açılıp-kapatılırsa, yay sistemi 27 yıl boyunca performansını korumaya devam edecektir. Yay sistemi 10.000 açma-kapamaya kadar garantilidir.

Kendiliğinden yağlanan platform: Yüksek bazda polietilen yüzeye sahip raylar sayesinde kayma işleminin sürekliliğini yağ kullanmaya gerek duymadan gerçekleştirebilmektedir.

SÜRGÜLÜ KAPAK, üzerinde eşit dağıtılmış 200 kg yük taşıyabilir.

Bu da onu diğer kapaklar arasında tek yapar.

Navara sürgülü kapak , aracın kendi kasasından daha güçlü olması sebebiyle aracın maruz kaldığı dolu fırtınalarında ortaya çıkan hasar masraflarının aksine sürgülü kapak kullanılan araçlarda bugüne kadar hiç fırtına zedelenmeleriyle karşılaşılmamıştır.

Su direnci : Direnç çıtası sayesinde kapak, suyu yan raylara kanalize eder.

Buradan ABS kutusuna geçerek dışarı atılır. 4 mevsim hava koşullarına karşı güvenlik :

Sürgülü kapak, her mevsim koşullarında üstün direnç gösterebilmektedir.Kapağın dizaynı sayesinde ürününüz, güneş, yağmur kar ya da buzlanma gibi tüm dış etkilere karşı direnme özelliğine sahiptir.

Yuvarlatılmış dizayn : Mekanizma haznesinin yuvarlak dizaynı sayesinde, su sızmaları engellenmiştir. Merkezden eğik olması nedeniyle de suyun dışarı atılması diğer kapaklara göre daha hızlı ve efektif gerçekleşmektedir.

Dayanıklı ABS sayesinde kutu daha fazla ömre sahiptir. Diğer çelik kutular gibi yüzey bozulmasına uğramaz yada üzerinde oyuklar oluşmaz. Karşılıklı çıta dizaynı : Bu dizayn sayesinde, suyun yatağa ulaşması yağmur kanalları ile engellenerek sızma durumu ortadan kaldırılır. Yağmur kanalları, sızması mümkün her sıvı maddeyi yan kısımlara ileterek aracın dışına akmasını sağlar.

Sürgülü kapak sisteminde, kilit sistemi görülmez pozisyondadır. Bu dizayn, kapağı pazardaki en güvenilir kapak haline getirmektedir.

Kilit sistemi, kapağın alt kısmında bulunmaktadır. Uygun şekilde kullanıldığında, kapak otomatik olarak kilitlenir.Ardından aracın arka kapağını da kapadığınızda, zırhlı bir araca sahip olursunuz. Kolay ve basit kurulum : Kurulum sırasında hiçbir delme işlemi yapılmaz. Tüm yükleme ray üzerine kelepçelenmeyle gerçekleştirilir.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Adres: Bahçekapı Mahallesi 2534. Sokak No:19/B Ankara
Telefon: 0542 484 60 04
Faks Yönetim: 0 (312) 278 08 17
E-posta: info@baranspikap.com